OMV
Sos.Alexandriei 120-122, Sect 5, Bucuresti
Αμόλυβδη 95
10.12 lei/L
Πετρέλαιο
10.92 lei/L
Διεύθυνση
Sos.Alexandriei 120-122, Sect 5, Bucuresti
Ιστορικό τιμών
Αμόλυβδη 95ΠετρέλαιοΥγραέριο10.12 – 10.92 · 2026-10-23 → 2026-10-25
Πρατήρια κοντά
Petrom
Sos. Alexandriei km. 6, nr. 166, Sect 5, Bucuresti10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοRompetrol
Bd. Ghencea nr. 154, sector 6, 061699, Bucuresti, Bucuresti10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Str. Antiaeriana, nr. 2A, Sect 5, Bucuresti10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Sos. Salaj, nr. 124, Sect 5, Bucuresti10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Calea Ferentari nr. 65-75, Sect 5, Bucuresti10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Str. Brasov, Sector 6, Bucuresti10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοOMV
Str. Calea Rahovei 266 A, Bucuresti10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο—ΥγραέριοRompetrol
Sos.Alexandriei,Nr.26,oras Bragadiru,Jud.Ilfov, Bragadiru10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο4.70Υγραέριο
Sos. Alexandriei km. 6, nr. 166, Sect 5, Bucuresti10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοRompetrol
Bd. Ghencea nr. 154, sector 6, 061699, Bucuresti, Bucuresti10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Str. Antiaeriana, nr. 2A, Sect 5, Bucuresti10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Sos. Salaj, nr. 124, Sect 5, Bucuresti10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Calea Ferentari nr. 65-75, Sect 5, Bucuresti10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Str. Brasov, Sector 6, Bucuresti10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοOMV
Str. Calea Rahovei 266 A, Bucuresti10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο—ΥγραέριοRompetrol
Sos.Alexandriei,Nr.26,oras Bragadiru,Jud.Ilfov, Bragadiru10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο4.70Υγραέριο
Πηγή: Harta Carburant · Ενημέρωση 2026-10-23
Το αυτοκίνητό σας αξίζει μια κοινότητα
Δωρεάν στο App Store και στο Google Play. Έτοιμο σε ένα λεπτό.