MOL
str. Victoriei, Targu-Jiu
Αμόλυβδη 95
10.12 lei/L
Πετρέλαιο
10.92 lei/L
Υγραέριο
4.59 lei/L
Διεύθυνση
str. Victoriei, Targu-Jiu
Ιστορικό τιμών
Αμόλυβδη 95ΠετρέλαιοΥγραέριο4.59 – 10.92 · 2026-10-23 → 2026-10-25
Πρατήρια κοντά
SOCAR
Str. Victoriei, nr. 353, Municipiul Tg. Jiu, Jud.Gorj, Targu-Jiu10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοOMV
Str. Victoriei, nr. 198, Targu-Jiu10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Str. Nicolae Titulescu, nr. 21A, Targu-Jiu10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
B-dul Ecaterina Teodoroiu, nr. 1A, Targu-Jiu10.05Αμόλυβδη 9510.85Πετρέλαιο—ΥγραέριοRompetrol
Bd. Ecaterina Teodoroiu nr. 32-34-36-38, 210118, Targu Jiu, Targu-Jiu10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοLukoil
Calea București, Targu-Jiu10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Calea Bucuresti, Targu-Jiu10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοMOL
Bdul Ecaterina Teodoroiu, Targu-Jiu10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο—Υγραέριο
Str. Victoriei, nr. 353, Municipiul Tg. Jiu, Jud.Gorj, Targu-Jiu10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοOMV
Str. Victoriei, nr. 198, Targu-Jiu10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Str. Nicolae Titulescu, nr. 21A, Targu-Jiu10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
B-dul Ecaterina Teodoroiu, nr. 1A, Targu-Jiu10.05Αμόλυβδη 9510.85Πετρέλαιο—ΥγραέριοRompetrol
Bd. Ecaterina Teodoroiu nr. 32-34-36-38, 210118, Targu Jiu, Targu-Jiu10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοLukoil
Calea București, Targu-Jiu10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο—ΥγραέριοPetrom
Calea Bucuresti, Targu-Jiu10.06Αμόλυβδη 9510.86Πετρέλαιο—ΥγραέριοMOL
Bdul Ecaterina Teodoroiu, Targu-Jiu10.12Αμόλυβδη 9510.92Πετρέλαιο—Υγραέριο
Πηγή: Harta Carburant · Ενημέρωση 2026-10-23
Το αυτοκίνητό σας αξίζει μια κοινότητα
Δωρεάν στο App Store και στο Google Play. Έτοιμο σε ένα λεπτό.