MOL
Strada Colonel Dumitru Baltaretu, Targoviste
Бензин 95
10.12 lei/L
Дизел
10.92 lei/L
Адрес
Strada Colonel Dumitru Baltaretu, Targoviste
История на цените
Бензин 95ДизелГаз (LPG)10.12 – 10.92 · 2026-10-23 → 2026-10-25
Бензиностанции наблизо
Lukoil
B-dul I.C.Brătianu, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)Petrom
Sos. Gaesti nr. 5, Targoviste10.06Бензин 9510.86Дизел—Газ (LPG)Rompetrol
Str. Arsenalului nr. 20, 130021, Targoviste, Targoviste10.06Бензин 9510.86Дизел—Газ (LPG)SOCAR
Calea Campulung, nr. 102, Târgoviște, jud. Dâmbovița, Targoviste10.06Бензин 9510.86Дизел—Газ (LPG)OMV
Str. Petru Cercel FN, nr. cadastral 2365/1 si 2365/2, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)Lukoil
str. Petru Cercel, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел4.67Газ (LPG)Lukoil
str. Gimnaziului, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел4.67Газ (LPG)Rompetrol
Calea Bucuresti nr.44, Targoviste, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)
B-dul I.C.Brătianu, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)Petrom
Sos. Gaesti nr. 5, Targoviste10.06Бензин 9510.86Дизел—Газ (LPG)Rompetrol
Str. Arsenalului nr. 20, 130021, Targoviste, Targoviste10.06Бензин 9510.86Дизел—Газ (LPG)SOCAR
Calea Campulung, nr. 102, Târgoviște, jud. Dâmbovița, Targoviste10.06Бензин 9510.86Дизел—Газ (LPG)OMV
Str. Petru Cercel FN, nr. cadastral 2365/1 si 2365/2, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)Lukoil
str. Petru Cercel, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел4.67Газ (LPG)Lukoil
str. Gimnaziului, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел4.67Газ (LPG)Rompetrol
Calea Bucuresti nr.44, Targoviste, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)
Източник: Harta Carburant · Обновено 2026-10-23
Колата ти заслужава общност
Безплатно в App Store и Google Play. Готово за минута.