OMV
Str. Petru Cercel FN, nr. cadastral 2365/1 si 2365/2, Targoviste
Бензин 95
10.12 lei/L
Дизел
10.92 lei/L
Адрес
Str. Petru Cercel FN, nr. cadastral 2365/1 si 2365/2, Targoviste
История на цените
Бензин 95ДизелГаз (LPG)10.12 – 10.92 · 2026-10-23 → 2026-10-25
Бензиностанции наблизо
Lukoil
str. Petru Cercel, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел4.67Газ (LPG)Rompetrol
Calea Bucuresti nr.44, Targoviste, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)OMV
Calea Bucuresti 106, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)MOL
Calea Bucuresti, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел4.64Газ (LPG)Lukoil
B-dul I.C.Brătianu, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)Rompetrol
Str. Arsenalului nr. 20, 130021, Targoviste, Targoviste10.06Бензин 9510.86Дизел—Газ (LPG)Petrom
Sos. Gaesti nr. 5, Targoviste10.06Бензин 9510.86Дизел—Газ (LPG)MOL
Strada Colonel Dumitru Baltaretu, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)
str. Petru Cercel, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел4.67Газ (LPG)Rompetrol
Calea Bucuresti nr.44, Targoviste, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)OMV
Calea Bucuresti 106, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)MOL
Calea Bucuresti, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел4.64Газ (LPG)Lukoil
B-dul I.C.Brătianu, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)Rompetrol
Str. Arsenalului nr. 20, 130021, Targoviste, Targoviste10.06Бензин 9510.86Дизел—Газ (LPG)Petrom
Sos. Gaesti nr. 5, Targoviste10.06Бензин 9510.86Дизел—Газ (LPG)MOL
Strada Colonel Dumitru Baltaretu, Targoviste10.12Бензин 9510.92Дизел—Газ (LPG)
Източник: Harta Carburant · Обновено 2026-10-23
Колата ти заслужава общност
Безплатно в App Store и Google Play. Готово за минута.