Rompetrol
Calea Bucurestilor,nr 216-218,Oras Otopeni,jud Ilfov, Otopeni
Бензин 95
10.12 lei/L
Дизель
10.92 lei/L
Адреса
Calea Bucurestilor,nr 216-218,Oras Otopeni,jud Ilfov, Otopeni
Історія цін
Бензин 95ДизельГаз (LPG)10.12 – 10.92 · 2026-10-23 → 2026-10-25
АЗС поруч
Rompetrol
Calea Bucurestilor nr 253A, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель—Газ (LPG)Gazprom
Calea Bucurestilor 208A, Otopeni10.17Бензин 9510.99Дизель—Газ (LPG)OMV
Calea Bucurestilor, nr.224D, Otopeni, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель—Газ (LPG)Lukoil
Calea Bucureștilor, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель4.67Газ (LPG)MOL
DN1, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель—Газ (LPG)Lukoil
str. Horia Cloșca și Crișan, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель4.67Газ (LPG)OMV
oras Otopeni, nr. cadastral 1856, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель—Газ (LPG)OMV
Șoseaua Odăi nr. 36, jud. Ilfov,, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель—Газ (LPG)
Calea Bucurestilor nr 253A, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель—Газ (LPG)Gazprom
Calea Bucurestilor 208A, Otopeni10.17Бензин 9510.99Дизель—Газ (LPG)OMV
Calea Bucurestilor, nr.224D, Otopeni, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель—Газ (LPG)Lukoil
Calea Bucureștilor, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель4.67Газ (LPG)MOL
DN1, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель—Газ (LPG)Lukoil
str. Horia Cloșca și Crișan, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель4.67Газ (LPG)OMV
oras Otopeni, nr. cadastral 1856, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель—Газ (LPG)OMV
Șoseaua Odăi nr. 36, jud. Ilfov,, Otopeni10.12Бензин 9510.92Дизель—Газ (LPG)
Джерело: Harta Carburant · Оновлено 2026-10-23
Ваше авто заслуговує на спільноту
Безкоштовно в App Store і Google Play. Готово за хвилину.